KONTAKT INFORMATION

019-12 10 00

Transportledning Maskiner & Fordon

Gruppmail: transport@engstroms.eu
Hanna Jansson:                     hanna.jansson@engstroms.eu           019-16 64 70
Fredrika Bruhn:                      fredrika.bruhn@engstroms.eu           019-16 64 73
Yvonne Rotebrink:                  yvonne@engstroms.eu

Försäljning & Marknad


Gruppmail: marknad@engstroms.eu
                     
Tony Pellrud:                             pellrud@engstroms.eu                          073-023 34 50                                
Per-Eric Engström:                  per-eric.engstrom@engstroms.eu       070-666 45 20                    
Jörgen Borneskog (Kross):      krossen@engstroms.eu                        070-663 19 82
          

Verkstad 


Gruppmail: verkstad@engstroms.eu
Johan Öhlin          (Maskiner & Smedja):  johan.ohlin@engstroms.eu        079-073 59 62

 

Ekonomi


Gruppmail: ekonomi@engstroms.eu
Curt Larsson:                      curt.larsson@engstroms.eu                           070-622 83 33
Eva Mellberg Larsson:       eva.mellberg@engstroms.eu                         072-969 65 23

Agneta Rydstrand:             agneta.rydstrand@engstroms.eu                  019-760 74 70       
Sini Makkonen:                   sini.makkonen@engstroms.eu                      019-16 64 84

Christine Ferm:                  christine@engstroms.eu                                019-16 64 77                                  

Här finns vi!

Bistagatan 8, 702 27 Örebro

RING OSS
SKRIV TILL OSS
ÖPPETTIDER VÄXEL

Mån. - Tors.   6.30 - 16.30

Fre.                6.30 - 14.00

MED ÖVER 60 ÅRS ERFARENHET!
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
VÅRA TJÄNSTER

- Entreprenadmaskiner

- Mätning

- Lastbilar

- Materialförädling

- Byggservice

- Pålning

- Verkstad

- Smidesverkstad

BESÖK OSS

Bistagatan 8

702 27 Örebro

© 2020 by Engströms Entreprenadmaskiner AB