KONTAKT INFORMATION

Växel: 019-12 10 00

Transportledning Maskiner & Fordon


Gruppmail: transport@engstroms.eu
Johan Hammarlund:              johan.hammarlund@engstroms.eu
Fredrika Bruhn:                      fredrika@engstroms.eu
Yvonne Rotebrink:                  yvonne@engstroms.eu

Försäljning & Marknad


Gruppmail: marknad@engstroms.eu
Ernst Folkesson:                       ernst@engstroms.eu                           
Tony Pellrud:                             pellrud@engstroms.eu                       
Per-Eric Engström:                  pee@engstroms.eu                             
Alexander Bergström (Mät):    ab@engstroms.eu                              
Magnus Pettersson (Kross):    krossen@engstroms.eu                   
Peter Larsson:                          peter.larsson@engstroms.eu            

 

019-16 64 85
019-16 64 72
019-16 64 71
019-16 64 83 
070-6223398 
019-16 64 80

Verkstad 


Gruppmail: verkstad@engstroms.eu
Johan Öhlin          (Maskiner & Fordon, Smedja):  johan.ohlin@engstroms.eu
Peter Andersson (MECA):                                        andersson@tmmcsweden.com

Christine Ferm    (Administration):                         christine@engstroms.eu

Ekonomi


Gruppmail: ekonomi@engstroms.eu
Curt Larsson:                      curt.larsson@engstroms.eu
Eva Mellberg Larsson:       eva.mellberg@engstroms.eu

Agneta Rydstrand:             agneta.rydstrand@engstroms.eu           
Sini Makkonen:                   sini.makkonen@engstroms.eu

019-2776708 

019-2776703

019-16 64 77

019-16 64 75

019-16 64 87

019-7607470
019-16 64 84

Här finns vi!

Örebro Truckstop

Berglundavägen 24, 702 36 Örebro

RING OSS
SKRIV TILL OSS
ÖPPETTIDER VÄXEL

Mån. - Tors.   7.30 - 16.00

Fre.                7.30 - 15.00

MED ÖVER 60 ÅRS ERFARENHET!
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
VÅRA TJÄNSTER

- Entreprenadmaskiner

- Mätning

- Lastbilar

- Materialförädling

- Byggservice

- Pålning

- Verkstad

- Smidesverkstad

BESÖK OSS

Berglundavägen 24

702 36 Örebro

Örebrotruckstop

Berglunda Industriområde

© 2020 by Engströms Entreprenadmaskiner AB