RING OSS
SKRIV TILL OSS
ÖPPETTIDER VÄXEL

Mån. - Tors.   7.30 - 16.00

Fre.                7.30 - 15.00

MED ÖVER 60 ÅRS ERFARENHET!
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
VÅRA TJÄNSTER

- Entreprenadmaskiner

- Mätning

- Lastbilar

- Materialförädling

- Byggservice

- Pålning

BESÖK OSS

Berglundavägen 24

702 36 Örebro

Örebrotruckstop

Berglunda Industriområde

© 2019 by Engströms Entreprenadmaskiner AB

KONTAKT INFORMATION

VD

Jan-Olow Engström

019 - 16 64 74

joe@estroms.com

Maskin & Entreprenad

Arbetschef 

Johan Karlsson 
019 - 16 64 84

johan.karlsson@engstroms.eu

Byggmaskinschef

Per-Eric Engström
019 - 16 64 71

per-eric.engstrom@engstroms.eu

Platschef

Ernst Folkesson 

019 - 16 64 85

ernst@engstroms.eu

Platschef Kross avd.

Torbjörn Petterson 
019 - 16 64 73

tobbe@engstroms.eu

Mätningstekniker

Alexander Bergström 
019 - 16 64 83

ab@engstroms.eu

Arbetsledare

Jonas Svensson 

019 - 16 64 82

jonas.svensson@engstroms.eu

Arbetsledare

Robin Käller

019 - 760 74 71

robin.kaller@engstroms.eu

Transport

Transportchef

Tony Pellrud
019 - 16 64 72

pellrud@engstroms.eu

Transportledare

Johan Hammarlund
019 - 16 64 70

johan.hammarlund@engstroms.eu

Administration

Redovisningsekonom 

Eva Mellberg Larsson 
072 - 969 65 23

eva.mellberg@engstroms.eu

Redovisningsekonom 

Alice Myllylä 
019 - 16 64 78

alice@engstroms.eu

Redovisningsekonom 

Agneta Rydstrand

073 – 023 34 43

agneta.rydstrand@engstroms.eu

Löneadministratör

Christine Ferm
019 - 16 64 77

christine@engstroms.eu

Ekonomiassistent 

Yvonne Rotebrink 
019 - 16 64 89

yvonne@engstroms.eu

Ekonomiassistent

Åsa Auvinen

019 - 16 64 86
asa@engstroms.eu

IT-ansvarig 

Anna Lovanius
019 - 760 74 70

anna@engstroms.eu

Här finns vi!

Örebro Truckstop

Berglundavägen 24, 702 36 Örebro